Haber

TDV Devr-İ Âlem Gençlik Fuarı başvuruları başladı

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (TDV KAGEM) ’in ev sahipliğinde, 10-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında “Medya ve Bilinç” temasıyla Ankara Kocatepe Camii Fuar alanında düzenlenecek olan TDV Devr-i Âlem Gençlik Fuarı’nın başvuruları başladı.

BU YILIN TEMASI ‘MEDYA VE BİLİNÇ’

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan fuarın teması “Medya ve Bilinç” olarak belirlendi. Bu tema ile birlikte gençlerin medya kullanımı, okur-yazarlığı ve yönetimi konusunda bilinçlendirilmesi, yeni medya ve iletişim çağında iletişim becerileri gelişmiş gençlerin bir araya getirilmesi ve medya konusunda yeni ufukların açılması hedeflendi.

Bu bağlamda fuarda medya ile ilgili panel, konferans, söyleşi, seminer, sergi, atölye çalışmaları, tasarım yarışmaları ve çizgi medya gibi etkinlikler düzenlenecek. Aynı zamanda gençler, fuarda yapmış olduğu çalışmaları #bilinçli1gençlik etiketi üzerinden duyuracak.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 MART 2024 

Fuara başvuru yapmak isteyen gençler, başvurularını 31 Mart 2024 tarihine kadar https://forms.office.com/r/s5nnTRm2Qs linki üzerinden yapabilecek.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu