Haber

SON DAKİKA! Emirdağ’da deprem mi oldu? Afyonkarahisar’da deprem oldu mu? Az önce Afyon’da deprem mi oldu? AFAD’ın son deprem listesi!

Emirdağ ‘da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Emirdağ’da deprem olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, Afyon ‘da deprem mi oldu? Bugün Afyon Beyin sarsıntısı mı geçirdin? Kandilli Rasathanesi Afyon depremi ve AFAD Isparta’daki deprem şiddeti merak ediliyor. Afyon’daki depremin şiddeti ne kadardı? Afyon yakın deprem bilgileri için AFAD son deprem listesi ve Kandilli son deprem listesi! son depremler ve Son dakikadeprem haberi!

KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler i ile vatandaşlara anında şok haberler veriliyor. Kandilli Rasathanesi, bölgesel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

AFAD SON DEPREM

Afet ve Acil Durum İdaresi Beyin sarsıntısı Dairesi Başkanlığı son dakika deprem haberleriyle vatandaşlara yeni deprem haberlerini vermeye devam ediyor.

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Burada anlık titreşim analizleri yapılmakta ve en güncel bilgilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

halfeti-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu